16. 4. 2019

U16 Future: Dobrý výkon a výhra nad Dánskem

Mladí čeští fotbalisté pod hlavičkou týmu U16 Future rozehráli mezinárodní turnaj v belgickém Tubize. Tým vedený trenérem Radkem Bejblem na úvod turnaje porazil Dánsko 4:2.

O české góly se postupně postarali Fabiánek, Absolon a dvakrát se prosadil Adamec.

„Byl to dobrý výkon proti fotbalovému soupeři. V prvním poločase jsme měli místy problémy s organizací hry ve středu hřiště, ale v druhém poločase jsme hru kontrolovali lépe. Navíc jsme se dostali do velkého množství zakončení a příležitostí. Je to zasloužené vítězství,“ řekl po utkání trenér Radek Bejbl.

Turnaj pokračuje zápasem s domácí Belgií ve středu 17. dubna s výkopem v 19:00, se Švédskem se český tým utká v pátek 19. dubna od 11:00.

ČR U16 Future – Dánsko U16 Future 4:2 (1:1)

Branky: 21. Fabiánek, 43. Absolon, 69. Adamec, 76. Adamec – 36. Kamilji, 64. Clement.

Sestava ČR: Strnad - Vanc (41. Ferko), Köstl, Fojt, Vorel - Fabiánek (41. Jurčák), Skopal (41. Absolon), Rehwald (41. Langhamer) - Málek (41. Višinský), Krůta (41. Adamec), Vyhlídal (41. Manuel).