Skóre utkání otevřel těsně před poločasem Ibrahim Maza, který obdržel kousek za vápnem míč, navedl si jej na hranici pokutového území a křižnou střelou prostřelil brankář Viktora Baiera. Češi mohli vzápětí srovnat skóre, když se po pravé straně protáhl Adam Pudil, ale po jeho zpětné přihrávce Pavel Hašek netrefil těsně branku.

Na konci šedesáté minuty se po sérii nedůrazných a nepřesných situací v podání českého týmu dostal soupeř do několika zajímavých příležitostí. Všechny zlikvidoval brankář Matěj Čechal, který dokázal vyrazit jak střelu z bezprostřední blízkosti po chytré zasekávačce, tak i nepříjemně tečovanou střelu zpoza vápna, kterou vyrazil nad břevno.

Krátce poté se po nákopu od české branky dostal k centru Adam Pudil, jeho střílený centr si německý obránce srazil jen těsně vedle vlastní branky.

Osmašedesátá minuta zápasu přinesla vyrovnání pro české mužstvo. Čeští mladíci vyvezli míč a po rychlém průniku Miloše Pudila po levé straně dostal zpětnou přihrávku v pokutovém území střídající Matouš Krulich, který se neukvapil, položil si kličkou obránce i brankáře a poslal míč nekompromisně pod břevno.

V 78. minutě byl blízko druhému německému gólu střídající Arijon Ibrahimovic, ale jeho střela z levého rohu vápna minula o pár desítek centimetrů zadní tyč české branky. V nastaveném čase se ještě němečtí hráči dostali do dvou nebezpečných situací v českém pokutovém území, ale skórovat se jim nepodařilo a zápas skončil remízou 1:1.

"Po dvou porážkách s těžkým soupeřem, který má ve svém týmu velké individuality, jsme vsadili na velmi aktivní a kompaktní defenzivu s rychlým přechodem do útoku, která nám přinášela především první poločas brankové příležitosti. I přes to šel soupeř po ojedinělé akci do vedení. Druhý poločas se nám i díky střídajícím hráčům podařilo srovnat. Hráči sehráli velmi povedené utkání proti jednomu z nejlepších týmu v Evropě a zaslouží i společně s realizačním týmem velkou pochvalu," uvedl po zápase trenér David Holoubek.

Další zápasy v rámci tohoto turnaje odehrají svěřenci trenéra Holoubka v neděli 27. listopadu od 17:00 SEČ proti domácímu Izraeli a v úterý 29. listopadu od 10:00 SEČ proti Spojeným arabským emirátům.

Mezinárodní přípravný turnaj v Izraeli

Německo U18 - Česko U18 1:1 (1:0)

Branky: 45. Maza - 68. Krulich. Rozhodčí: Omer - Guy, Elad.

Česko: Baier (13. Čechal) - Svatoš, Hunal, Hamza, Pudil M. - Pudil A. (79. Uriča), Planka (79. Karsten), Horák (63. Šancl), Žitný, Hašek (63. Málek) - Buryán (63. Krulich)