3. 9. 2020

U18: Pětigólová výhra v přípravném utkání s béčkem Liberce

Český výběr do 18 let si zpestřil soustředění v Břízkách přípravným utkáním proti rezervě libereckého Slovanu. Svěřenci trenéra Davida Holoubka vyhráli 5:0.

V prvním poločase padl pouze jeden gól, když se prosadil z penalty Jambor. V druhém poločase ale mladí čeští reprezentanti přidali další čtyři branky.

Postupně se trefili Jurásek, Kulíšek, Sprinz a Jedlička. U závěrečných dvou branek si připsal asistence Jurásek, který tak v zápase zaznamenal gól a dvě přihrávky.

ČR U18 – FC Slovan Liberec B 5:0 (1:0)

Branky: 20. Jambor z pen., 50. Jurásek, 55. Kulíšek, 60. Sprinz, 75. Jedlička.

ČR U18: Kinský (30. Vágner, 60. Stoppen) - Waclawik (46. Hodouš), Vitík (46. Coufal, Večerka (46. Kulíšek), Stropsa (46. Hodouš) - Stránský (46. Jurásek), Jambor (46. Langhamer), Drozd (46. Šimeček), Višínský (46. Sprinz) - Vecheta (46. Jedlička), Rataj (46. Boniš).