3. 9. 2021

U21: dobrá nálada po úvodní výhře se Slovinskem

Hlavně regeneraci a odpočinku věnovali pátek reprezentanti do 21 let, kteří ve čtvrtek vybojovali výhru 1:0 nad Slovinskem v úvodním zápase kvalifikace o postup na ME.

Tým trenéra Jana Suchopárka v pátek dopoledne ve Zlivi u Českých Budějovic vyrazil na dopolední trénink a hned po něm se koncentrace mužstva otočila k pondělnímu utkání s Albánií, tedy druhému dílu kvalifikace.

Páteční přípravu hráči absolvovali podle toho, jaké vytížení měli v utkání se Slovinskem. Ti, kteří absolvovali větší část zápasu, především regenerovali, ostatní museli zvládnout zátěžový trénink.

Příprava však měla jeden společný rys: velmi dobrou náladu, která odpovídala zisku důležité čtvrteční výhry. V podvečer se celý tým sejde u taktické přípravy, kde trenéři analyzují úvodní bitvu se Slovinskem. Všichni hráči jsou zdravotně v pořádku.

„Cítím, že si mužstvo sedá každým dnem víc a víc. Jsem přesvědčený, že tým bude táhnout za jeden provaz, o tom není pochyb. Utkání se Slovinskem jsme výsledkově zvládli, ale s výkonem jsme úplně spokojení nebyli. A podobně to v kabině cítili i hráči. Věřím, že v pondělí proti Albánii to bude z naší strany lepší,“ uvedl již ve čtvrtek kouč Suchopárek.

Druhé utkání kvalifikace ME proti Albánii je na programu v pondělí 6. září od 18:00 v Českých Budějovicích.

ČR U21 - trénink (3. 9. 2021)