19. 11. 2022

U21: Přesun do Španělska a změny v kádru

Přesunem z Portugalska do Španělska vyplnili sobotu reprezentanti do 21 let. Po páteční prohře na hřišti úřadujících vicemistrů Evropy zamířili na opačnou stranu Pyrenejského poloostrova.

Zde je v úterý čeká druhý přípravný duel v listopadovém reprezentačním okně a zároveň poslední vystoupení v letošním kalendářním roce – duel s Norskem ve městě San Pedro de Pinatar.

Tým „Lvíčat“ doznal avizovaných a plánovaných změn, které byly dány už před jeho srazem. Od mužstva se odpojili liberečtí hráči Lukáš Červ, Michal Fukala, Matyáš Kozák a Matěj Valenta s olomouckým brankářem Jakubem Trefilem.

Dle předchozí dohody se vracejí do svých klubů, které v příštím týdnu čeká vzájemný duel v osmifinále MOL Cupu. A do Španělska ze zdravotních důvodů neodcestoval ze zdravotních důvodů ani záložník Pavel Šulc, který nezasáhl ani do pátečního duelu s Portugalskem.

Nedlouho poté, co v sobotu odpoledne český tým dorazil do Pinataru, se k němu naopak připojili čtyři hráči: Ondřej Pachlopník s Filipem Součkem z Brna, obránce David Pech z Mladé Boleslavi a útočník Slovácka Filip Vecheta, kteří tak budou připraveni do úterního utkání proti Norsku. Celý kvartet už v sobotu zasáhl také do regeneračního tréninku přímo v Pinataru.

ČR U21 - trénink (19. 11. 2022)