4. 9. 2021

U21: Přípravy na Albánii vrcholí

Už jen dva dny zbývají na přípravu reprezentaci do 21 let, která se v pondělí v Českých Budějovicích pokusí v duelu s Albánií navázat na premiérové kvalifikační vítězství z duelu proti Slovinsku.

Tým trenéra Jana Suchopárka dnes naposledy trénoval ve Zlivi u Českých Budějovic, kam vyrážel na své tréninky během uplynulého týdne.

V neděli už „Lvíčata“ zamíří na předzápasovou přípravu tradičně na zápasový stadion do Českých Budějovic. Dnešní pracovní náplň? Mladí reprezentanti se věnovali na hřišti znovu především taktickému nácviku, odpoledne přišel na řadu taktický mítink u videa. Všichni hráči jsou zdravotně v pořádku a připraveni do pondělního utkání.

Hráči dostávají veškeré informace o nejbližším soupeři, tedy Albánii. Ta v kvalifikaci odehrála zatím jeden zápas, v březnu zvítězila na hřišti outsidera skupiny Andorry 3:0. V červnu podlehla v přípravném utkání v Bulharsku 0:4, když tři branky inkasovala v úvodních 11 minutách.

Česká jednadvacítka se dosud s Albánií střetla dvakrát. Před pěti lety v květnu skončily oba vzájemné přípravné zápasy remízou 1:1.

Druhý zápas kvalifikace ME proti Albánii je na programu v pondělí 6. září od 18:00 v Českých Budějovicích.

 

 

ČR U21 - trénink (4. 9. 2021)