7. 6. 2019

U21: soustředění v Rakousku pokračuje přípravou na zápas se Slovenskem

Česká jednadvacítka pokračuje v tréninkovém kempu v rakouském Kaprunu. Po středeční výhře 1:0 nad Ruskem se svěřenci trenéra Karla Krejčího připravují na nedělní zápas se Slovenskem.

Páteční dopolední trénink byl věnován nácviku přechodové fáze a ofenzivy. „Protočili jsme i kluky, kteří nenastoupili v prvním utkání a dá se předpokládat, že někteří z nich dostanou šanci i proti Slovenku. Dopoledne jsme před tréninkem poprvé viděli na videu i nedělního soupeře, to samé zopakujeme i v sobotu,“ řekl asistent trenéra Jiří Kohout.

„Odpoledne jsme museli uzpůsobit program. Původně jsme měli v plánu vyrazit na řeku na rafty, ale vzhledem ke zvýšeným průtokům jsme dostali doporučení, abychom tuto aktivitu vypustili. Nebyl to problém, kluci dostali volno. Někteří vyrazili na projížďku na kola, další výletem na lanovku na nejbližší horu,“ pokračoval Jiří Kohout.

„Od soboty už budeme plně koncentrovaní na nedělní zápas, kterým uzavřeme první část naší společné přípravy a zároveň absolvujeme i poslední zápas před zářijovým začátkem kvalifikace ME,“ dodal Kohout.

Zápas se Slovenskem se hraje v neděli 9. června od 15:00 v rakouském Zell am See.