14. 6. 2018

Unikátní možnost získat hráčské dresy z exhibice na počest Tomáše Rosického!

Rozlučkový zápas TR10 nabídl výjimečnou fotbalovou podívanou, skvělou atmosféru a především spoustu emocí. Tisíce fanoušků na stadionu i u televizí vzdávaly hold jednomu z nejlepších fotbalistů české historie. Nyní máte unikátní možnost vydražit dresy všech účastníků neopakovatelné fotbalové slavnosti.

„Od začátku jsme měli jasno, že Tomášův rozlučkový zápas by měl vedle zábavy také pomáhat. První díl charitativní části projektu, kdy se dražila bezmála stovka vstupenek na utkání, se povedl na výbornou. Vybralo se přes 100 000 korun, kompletní částka bude předána Nadačnímu fondu Zeleného života,“ uvedl šéf organizačního týmu Tomáš Křivda s tím, že v dalších týdnech bude charitativní vyznění celého projektu gradovat.

Přímo na trávníku gratulovali Tomášovi k nevšední kariéře fotbalisté světové extratřídy, na hřišti se postupně objevilo více než třicet sportovních osobností. Všichni bez výjimky svůj zápasový dres podepsali a věnovali do charitativní dražby. Jedná se o trika, v nichž Fabregas a spol. v deštivém počasí skutečně absolvovali zápas, který se hrál na šedesát minut. Dresy nejsou prané a mají skutečný punc autenticity.

Kompletní výnos z prodeje jedinečných originálů bude rozdělen několika organizacím, které vybere sám Tomáš Rosický. „Přístup kluků byl fantastický. Jak k samotnému zápasu, k fanouškům na stadionu i k této části akce. Pevně věřím, že dresy udělají mnoha fanouškům velkou radost a zároveň pomohou tam, kde je to třeba,“ těšilo Rosu. „Rozlučka pro mne byla velkým zážitkem, a to především díky fanouškům, kteří i přes velmi nepříznivé počasí a odložení výkopu utkání zůstali na stadionu a vytvořili nezapomenutelnou atmosféru. Za to bych jim rád ještě jednou poděkoval,“ dodal Tomáš Rosický.

Ve středu 13. června odstartuje ZDE dražba dresů světového týmu. Cesc Fabregas, Jens Lehmann nebo Robin Van Persie jsou pouze několika zástupci početné skupiny zahraničních hvězd. Dresy budou fanouškům nabídnuty v 16 hodin. Ve stejný čas i den odstartuje ZDEdražba dresů českého týmu opět včetně dresu Tomáše Rosického.

Fanoušci mohou přihazovat po stokoruně, systém bude otevřen také příznivcům ze zahraničí. Každá jednotlivá dražba bude probíhat dva týdny, dražba dresů světového týmu skončí 27. 6. a toho českého o den později.

„Specifikem je i to, že poslední příhozy před koncem času dražby prodlouží soutěž o dalších 5 minut. Je to pojistka proti případným spekulantům, kteří by čekali až na poslední chvíli, a znehodnotili tak dvoutýdenní snažení dalších fanoušků,“ upřesnil Křivda.

Vedle samotného dresu získají úspěšní dražitelé také certifikát pravosti podepsaný vždy konkrétním hráčem – a Tomášem Rosickým. „Věříme, že se při samotné aukci budou fanoušci dobře bavit. Především se však těšíme, že dražba takto významných sběratelských položek výraznou částkou přispěje dobré věci,“ zakončil informace Tomáš Křivda.Start aukce:

1. tým World: start ve středu 13. 6. v 16:00

2. tým ČR: start ve středu 13. 6. v 16:00

Konec aukce:

1. tým World: konec ve středu 27. 6. v 18:00

2. tým ČR: konec ve čtvrtek 28. 6. v 18:00

Dražba originálních dresů z rozlučky TR10