1. 2. 2019

Utkání s Brazílií je šancí pro fanoušky z celé republiky

Závěr března nabízí sportovním fanouškům hned dva fotbalové svátky v tom nejluxusnějším balení. Po vstupu do kvalifikace ME 2020 na půdě Anglie, přivítá výběr trenéra Šilhavého v pražské aréně Sinobo Stadium 26. března nejlepší tým fotbalové historie z Brazílie. FAČR odstartuje prodej lístků na tuto výjimečnou sportovní akci na konci února a doufá v podporu fotbalových fanoušků ze všech koutů republiky.

Prodej lístků na utkání, které začne v Sinobo Stadium 26. 3. 2019 ve 20:45 hodin, bude spuštěn v pondělí 25. 2. 2019 od 8:00 hodin na webovém portálu www.vstupenkyfotbal.cz.

„O ceně lístků jsme interně dlouho diskutovali a myslím, že jsme se dokázali vejít do přiměřené cenové hladiny, která odpovídá výjimečnosti utkání. Brazilský tým představuje nejvyšší možnou sportovní kvalitu i prestiž, v Česku se navíc představí po dlouhých desetiletích. Právě proto jsme se snažili najít kompromis mezi hodnotou exkluzivního utkání a snahou udělat jej dosažitelným pro co možná největší počet našich fanoušků příznivců,“ říká k cenovému rozpětí nabízených vstupenek předseda FAČR Martin Malík, který s úsměvem doplňuje:

„Jen pár dní po zápase s Brazílií se koná v O2 aréně koncert Josého Carrerase, který je na operní scéně legendou, podobnou jako Brazilci na fotbalovém hřišti. Nejdražší lístky jsou přitom o 600 Kč dražší než naše kategorie Premium seats. A já věřím, že zážitek to bude v obou případech fantastický.“

Vstupenky na utkání s Brazílií budou k dispozici v následujících cenových kategoriích:

 • I. kategorie         2490,- Kč
 • II. kategorie        1990,- Kč
 • III. kategorie       990,- Kč

„Utkání s Brazílií bude pro všechny kluky, i pro nás z realizačního týmu, opravdovým svátkem. Moc si přejeme, aby si na stadion našel cestu co možná největší počet fanoušků z celé republiky, se kterými bychom mohli tuto výjimečnou událost společně oslavit a kteří by nám zároveň pomohli v souboji se silným soupeřem,“ říká reprezentační trenér Jaroslav Šilhavý. 

Kromě tří základních kategorií vstupenek bude k dispozici také varianta Premium seats v hodnotě 3890,-Kč, za kterou fanoušci dostanou nejlepší místa na stadionu a také dárky od partnerů české fotbalové reprezentace. „Premium seats doplňují nabídku pro fanoušky, svou kvalitou zaplňují prostor mezi vstupenkou nejvyšší kategorie a počtově omezenými VIP vstupenkami,“ dodává Martin Malík k nabídce vstupenek na utkání s Brazílií.

Vstupenky pro ZTP/P (zdarma, doprovod 500,-Kč) lze objednávat pouze emailem na vstupenky@fotbal.cz.

 • Všechny tyto kategorie budou volně dostupné online
 • Nepřijímáme přednostní rezervace
 • Počet vstupenek na osobu omezen na 6 ks
 • Vstupenky nezasíláme do zahraničí

VIP vstupenky bude možné objednávat prostřednictvím emailu vstupenky@fotbal.cz.

 • Dostupné budou v těchto kategoriích:
  • VIP Gold 7900,-Kč
  • VIP Internacionál 5200,-Kč
   • Rezervace nepřijímáme dříve, než 25.2.2019, tedy se spuštěním předprodeje
   • Limitovaný počet míst

!SPECIÁLNÍ AKCE A PODĚKOVÁNÍ FANOUŠKŮM!

Jako poděkování za nákup vstupenky na toto utkání jsme pro Vás připravili možnost uplatnit 20% slevu při objednání vstupenek na nadcházející utkání proti Bulharsku a Černé Hoře.

Slevu bude možné uplatnit v „nákupním košíku“ po vložení slevového kódu. Jako slevový kód použijete 11ti místné číslo vstupenky z utkání s Brazílií.

Pro nákup vstupenek na utkání s Bulharskem:

BU (Bulharsko) a zadání 11ti místného čísla vstupenky (Např. BU12345678900)

Pro nákup vstupenek na utkání s Černou Horou:

CH (Černá Hora) a zadání 11ti místného čísla vstupenky (Např. CH98765432100)

Vstupenku z utkání s Brazílií se tedy pečlivě uschovejte, nelze tisknout duplikát a nárokovat si slevu opakovaně. Jeden kód bude možné uplatnit na obě vybraná utkání, avšak u každého utkání pouze jednou. Slevy se nesčítají.

!ZÁPAS S BRAZÍLIÍ JE PRO FANOUŠKY Z CELÉ ČESKÉ REPUBLIKY!

Ve spolupráci s certifikovanou cestovní agenturou CZECH SPORT TRAVEL připravilo navíc marketingové oddělení reprezentace několik možností výjezdů na pražské utkání, k dispozici jsou autobusové varianty z celé řady měst České republiky.

„Zápas proti Brazílii vnímáme jako výjimečnou možnost, jak vrátit fanouškům českého fotbalu z celé republiky jejich dlouholetou důvěru a odměnit je například i za jejich podporu české reprezentaci při zahraničních výjezdech. Byli bychom nadšení, kdyby se na stadionu setkali v jeden čas lidé opravdu ze všech koutů naší republiky a společně vytvořili neopakovatelnou a jednolitou atmosféru, na kterou budou i oni jednou rádi vzpomínat. Společně s plánovanými zájezdy na utkání tak hodláme k tomuto účelu vyčlenit do volného prodeje kolem padesáti procent kapacity stadionu,“ uvedl tiskový mluvčí FAČR Michal Jurman.

VŠECHNY CESTY VEDOU DO PRAHY...NA NÁROĎÁK S BRAZÍLIÍ ZA DOSTUPNOU CENU DO 3000,-Kč!!!

Nástupní místa a ceny:

 • Trasa 1: Ostrava-Olomouc-Svitavy-Litomyšl 2.990 Kč
 • Trasa 2: Břeclav-Brno-Jihlava 2.990 Kč
 • Trasa 3: Ústí nad Labem-Teplice 2.790 Kč
 • Trasa 4: České Budějovice-Tábor-Benešov 2.790 Kč
 • Trasa 5: Plzeň-Beroun 2.790 Kč
 • Trasa 6: Karlovy Vary-2.790 Kč
 • Trasa 7: Rakovník-Kladno 2.490 Kč
 • Trasa 8: Liberec-Mladá Boleslav 2.790 Kč
 • Trasa 9: Pardubice-Kutná Hora-Kolín 2.790 Kč
 • Trasa 10: Most-Chomutov 2.790 Kč
 • Trasa 11: Mělník-Neratovice 2.490 Kč


Svátek fotbalu pro fanoušky z každého koutu České republiky: Doprava z centra města ke stadionu a zpět, speciální zápasová šála, vstupenka III. kategorie na utkání, tipovačka o dres české reprezentace v každém autobusu, občerstvení na cestu od partnerů české fotbalové reprezentace. 

Navíc vylosujeme jednoho výherce ze všech účastníků zájezdu, který získá originál dres brazilské fotbalové reprezentace s podpisy hráčů. Vylosujeme také pět výherců, kteří obdrží dres české fotbalové reprezentace s podpisy našich reprezentantů.
Velká FORTUNA tipovačka na přesný výsledek zápasu!

!KOLEKTIVNÍ FANOUŠKOVSKÝ ZÁŽITEK - PŘIJEĎTE PODPOŘIT ČESKÉ HRÁČE PROTI BRAZÍLII!