15. 6. 2018

"V našem celku nastoupilo několik nováčků, odevzdali snaživý výkon," hodnotí zápas trenér Suchopárek

Ve druhém utkání na mezinárodním turnaji v Lisabonu se český tým utkal se silným Norskem, se kterým přes úvodní vedení uhrál remízu 1:1. 

"Dnes jsme byli herně horším týmem. Soupeř si vytvořil několik šancí, nakonec však vyrovnal v závěru utkání z trestného kopu. V našem celku nastoupilo několik nováčků, kteří v konfrontaci se silným soupeřem odevzdali snaživý výkon. Chyběla nám opět přesnost v kombinaci a lepší nabídka hráčů. Přesto jsme se brzy dostali do vedení, kdy zpětnou přihrávku na brankáře vystihl útočník Provazník a s přehledem otevřel skóre. V dalším průběhu utkání jsme se ještě několikrát dostali do brejkových příležitostí, které jsme bohužel nedokázali správně vyřešit. V posledním utkání turnaje nás čeká v neděli domácí Portugalsko," hodnotil druhý zápas turnaje trenér Jan Suchopárek.

ČR U18 - Norsko U18 1:1 (1:0)

Branky: 12. Provazník - 84. Ugland

Sestava ČR: Vyklický - Fukala (89. Majka), Knapík, Míka (46. Zima), Beňa - Mach (67. Šimáček), Macháček (77. Krunert) - Pachlopník (67. Selnar), Konopásek (67. Zlatohlávek), Píchal - Provazník (77. Patrák).