10. 1. 2019

V pondělí startuje prodej lístků do Anglie

Start kvalifikace ME 2020 se nezadržitelně blíží a s ním také první jarní zápas české fotbalové reprezentace. Ten obstará duel s nejtěžším možným soupeřem v kvalifikační skupině, tedy výběrem Anglie. Prodej lístků na jednu z nejatraktivnějších sportovní událostí roku spouští FAČR v pondělí 14. 1. 2019.

Utkání se odehraje na slavném londýnském stadionu Wembley 22. března 2019 a už nyní zaznamenává fotbalová asociace enormní zájem ze strany fanoušků. Nadále probíhá prodej několika druhů zájezdů (více informací ZDE), prodej samostatných lístků bude spuštěn v pondělí 14.1.2019 od 8:00 hodin na webovém portálu www.vstupenkyfotbal.cz

Vstupenky, které se budou platit výhradně přes systém faktur, budou k dispozici v následujících cenových kategoriích:

  • I. kategorie         1950,- Kč
  • II. kategorie        1500,- Kč
  • III. kategorie       1200,- Kč
  • IV. kategorie         900,-Kč

Vstupenky se budou prodávat ve dvou vlnách a fanoušci si je budou moci nechat zaslat na adresu svého bydliště, nebo si je vyzvednout osobně v sídle FAČR.

Vzhledem k očekávanému velkému zájmu o vstupenky, prosíme o trpělivost ohledně vystavení jednotlivých faktur. Samotné vstupenky budou v případě výběru poštovního doručení následně odeslány až po uhrazení faktury, nejpozději však 10 pracovních dní před samotným zápasem. Časy osobního vyzvednutí v sídle FAČR (po předložení faktury) budou uvedeny v následujících dnech na www.fotbal.cz.

Pro zakoupení vstupenky není potřeba se registrovat, ani být členem protokolární skupiny. Počet vstupenek bude omezen na 6 kusů, k vyšším počtům se bude přistupovat individuálně dle momentální poptávky.

Nabídka vstupenek nebude časově omezena, platí do vyprodání zásob. Kvůli zpracování budou poslední objednávky přijímány nejpozději 13. března 2019.

Na venkovní utkání si lze vybírat pouze danou kategorii, nikoliv sektor, řadu a místo. Sektory budou zaplňovány postupně, aby v případě nevyužijí 100% kapacity mohly být místa uvolněna zpět pro anglické fanoušky.