10. 4. 2018

"V začátku druhého poločasu jsme byli přesnější a nebezpečnější," hodnotil trenér Bejbl

Future tým U17 dnes odehrál první ze dvou přípravných utkání s Belgií, ve kterém jeho soupeř vyhrál těsně o jediný gól 1:0.

"V dnešním utkání byl tým Belgie dominantní v individuálních dovednostech i týmovém výkonu. V prvním poločase jsme měli problémy i s odvahou našich obránců pokusit se o konstruktivní rozehrávku. V přechodové fázi jsme po několika slibných ziscích míče, bohužel tyto situace nevyužili našimi nepřesnostmi," hodnotil první půli utkání trenér Radek Bejbl.

"V začátku druhého poločasu jsme se zlepšili a po několika změnách v sestavě jsme byli přesnější a nebezpečnější. Měli jsme velkou šanci po výborné, rychlé rozehrávce brankářem Trefilem, ale bohužel Martiník tuto šanci neproměnil. Branku jsme obdrželi po rohovém kopu hlavou. V závěru měl soupeř převahu a několik šancí, které nevyužil. Vítězství Belgie bylo zasloužené," dodal Bejbl.

Future U17 ČR - Future U17 Belgie 0:1 (0:0)

Sestava ČR: Trefil - Dudek, Waltr, Nejeschleba (67. Jeřábek), Podsadlo (52. Hausknecht) - Rollinger (52. Janas), Sychra (41. Rolinek), Martiník (52. Šmíd) - Hapal (67. Kozel), Zemánek (41. Škrabal), Sláma (41. Černý).