3. 8. 2017

Vstupenky do Severního Irska nadále v prodeji

Již za měsíc se opět rozběhne kvalifikace na světový šampionát v Rusku. Hned první dvojzápas bude z pohledu české reprezentace klíčový a zároveň nesmírně atraktivní. První zářijový den přivítají svěřenci Karla Jarolíma v Edenu úřadující mistry světa z Německa, jen o tři dny později se představí v Belfastu proti Severnímu Irsku. Právě souboj na Národním stadionu ve Windsor Parku bude z pohledu zachování českých postupových nadějí nesmírně důležitý.

Česká reprezentace dostala od soupeře k dispozici vstupenky do sektoru hostů. Cena jedné vstupenky byla fotbalovou asociací Severního Irska stanovena na 1400 Kč a příznivci českého týmu si je mohou objednávat na adrese vstupenky@fotbal.cz. Posledním možným termínem pro zaslání elektronické poptávky je neděle 13. srpna. „Hned následující den musíme soupeři nahlásit finální počty odebraných vstupenek. Pokud by se někteří z fanoušků rozhodli k cestě do Belfastu až po tomto datu, budou muset nákup vstupenek řešit napřímo přes severoirskou stranu,“ informuje fanoušky tiskový mluvčí národního týmu Pavel Pillár.

Dvojzápasem s Německem a Severním Irskem vstupuje omlazený český celkem do závěrečné fáze světové kvalifikace. Následovat budou říjnové duely v Ázerbájdžánu a doma se San Marinem. Český tým je před tímto závěrečným zápasovým blokem na třetím místě tabulky se čtyřbodovou ztrátou na druhé Severní Irsko.

„Čeká nás velmi náročný sraz, který bude naprosto zásadní pro výsledek kvalifikace. Oba zápasy budou hrány ve výborné fotbalové kulise, fanoušky čekají vypjaté bitvy. My budeme chtít navázat na to pozitivní, co se nám v posledních měsících podařilo vybudovat. Chceme předvést výkony, ze kterých budeme mít my i fanoušci radost,“ slibuje za celý tým trenér Karel Jarolím. 

O prodeji vstupenek na domácí zápas české reprezentace s Německem (1. září 2017 od 20:45 v pražské EDEN ARÉNĚ) čtěte ZDE.