18. 6. 2020

Vstupenky na EURO zůstávají v platnosti, ale fanoušci je mohou i vrátit

Evropská fotbalová unie spustila poslední fázi vrácení vstupenek na UEFA EURO 2020. Lístky zůstávají v platnosti, ale fanoušci je zároveň mohou bez udání důvodu vrátit, pokud se na přeložený šampionát příští rok nechystají.

Majitelé vstupenek, kteří na EURO nakonec nevyrazí, mohou lístky vrátit do čtvrtka 25. června do 14:00. UEFA o tom informovala na svých internetových stránkách.

Fanoušci tak aktuálně mají dvě možnosti:

  • Vstupenky si nechat. V takovém případě lístky zůstávají v platnosti i pro příští rok.
  • Vstupenky vrátit a získat zpátky plnou cenu. A to přímo na internetových stránkách UEFA. Jde o poslední možnost, kdy mohou lidé lístky vracet.

EURO se původně mělo hrát letos v červnu a červenci, ale kvůli pandemii koronaviru ho UEFA přesunula na příští rok. Uskuteční se od 11. června do 11. července 2021.

Pořadatelé zároveň potvrdili, že i příští rok bude šampionát hostit všech dvanáct původně avizovaných měst po celém kontinentu.

Česko bude v základní skupině hrát 14. června 2021 v Glasgow proti postupujícímu z play-off Ligy národů, 18. června v Glasgow proti Chorvatsku a 22. června v Londýně proti Anglii.

UEFA připustila, že vstupenky (například ty vrácené) se ještě dostanou do prodeje. Zatím však nestanovila termín. Fanoušci se mohou přihlásit k odběru novinek ohledně lístků ve svém profilu na UEFA.com.

Reprezentace začne hrát v září, EURO ve Skotsku a Anglii zůstává