23. 8. 2018

Vstupenky pro české fanoušky na utkání v Trnavě!

Fanoušci české fotbalové reprezentace mohou od dnešního dne objednávat vstupenky na očekávaný šlágr podzimní části sezony, utkání UEFA Ligy národů na půdě Slovenska. To je na programu v sobotu 13. října v Trnavě od 15:00 hodin.

Vstupenky na utkání do sektorů pro české fanoušky stojí 480 Kč lze rezervovat výhradně na e-mailové adrese vstupenky@fotbal.cz nejpozději do 12. září.

„Utkání na Slovensku vnímáme stejně jako nově začínající Ligu národů velmi prestižně a věříme, že svátek to bude i pro všechny naše fanoušky. Trnava je nedaleko od českých hranic a těšíme se na jejich velkou podporu. Česko-slovenské bitvy měly vždy mimořádný náboj a stejně tomu bude jistě i nyní v Trnavě. My uděláme všechno pro co nejlepší výsledek, Ligu národů opravdu bereme se vší vážností,“ řekl trenér české reprezentace Karel Jarolím.

Na trnavském stadionu jsou pro české fanoušky vyhrazeny sektory 15, 16, 17, 46 a 48 a k dispozici je tak celkem 1800 míst.

Jedna osoba může objednat maximálně 6 vstupenek.

Při objednávce je do e-mailu nutné uvést následující informace:

  • jméno, příjmení, adresa, telefonní kontakt
  • počet vstupenek
  • způsob úhrady (osobně v sídle FAČR po předchozí domluvě, nebo fakturačně)
  • v případě platby fakturou budou vstupenky odeslány Českou poštou, jako cenné psaní
  • cena za poštovné a balné 100,- Kč
  • vstupenky budou odeslány po uhrazení faktury, ne však dříve než 11. 9. 2018.

Zároveň jsme pro české fanoušky ve spolupráci se společností CZECH SPORT TRAVEL připravili autobusový zájezd: https://www.czechsporttravel.cz/zajezd-na-utkani-slovensko-cesko.html